top of page

GÜÇLÜ Eğitim Kurumları'nın Mesajı

Eğitim tüm insanların hayatına dokunan ve onların en değerli varlıklarının yani çocuklarının hayatını doğrudan etkileyen en önemli alanlardan biri. Doğal olarak üzerinde en çok konuşulan ve bizce kalitenin en önemli olduğu alan. Biz de bu alanda deneyimli bir ekip olarak hem Türkiye’deki hem de dünyadaki eğitime değer katacak, en değerli varlıklarımız çocuklarımızı hayata kusursuz bir şekilde hazırlayacak, eğitimcilere gösterilen saygıyı çok daha üst noktalara taşıyacak bir eğitim kurumunu hayata geçirmiş olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.
Güçlü Okulları olarak vizyonumuz; eğitim anlayışı ve uygulamalarıyla dünyada örnek teşkil eden bir eğitim kurumu olmak. Dünyada, küresel anlamda en gelişmiş eğitim uygulamalarını ve teknolojilerini takip etmeyi, uluslararası bir vizyonla başta Türk Eğitim Derneği (TED) olmak üzere doğru işbirlikleri kurarak gücümüzü pekiştiriyor ve kurumsal bir yapının güven ve imkanlarının desteğiyle eğitimde farklı bir bakış açısı ortaya koyuyoruz.
Değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık ilerici bir bakışla hem çocuklarımız ve velilerimiz hem de öğretmenlerimiz için dünyanın en iyi okullarından biri olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.
Güçlü yarınları birlikte inşa etmek dileğiyle...

bottom of page